Apie mus

KODĖL ATSIRADO NAMOPI?

Mes sukūrėme šią platformą, nes pastebėjome, kaip sunku išsirinkti tinkamą buitinę techniką. Turbūt daugeliui yra iškilę panašūs klausimai: Kaip rinktis indaploves? Kuris šaldytuvas geriausias? Kaip išsirinkti elektrines ar indukcines kaitlentes bei orkaites? ir t.t.

Todėl sukūrėme originalų įrankį - Namopi.lt – padedantį pačiam išsirinkti buitinę techniką be konsultantų pagalbos bei padedantį pasitikrinti geriausią kainą. Namopi.lt pateikia gaminio savybių sąrašą, paaiškina kam jos reikalingos, o patogus filtras išrenka jums tinkamus modelius. Galėsite palyginti kelis sudominusius modelius, pasitikrinti e-parduotuvių siūlomas kainas. O svarbiausia, pateikiame kiekvieno modelio reitingą, kuris yra maksimaliai objektyvus, nes vertina tik turimas savybes, o ne subjektyvias nuomones.

Pamėginkite išsirinkti! Tikime, kad Namopi.lt taps pirmuoju pagalbininku renkantis buitinę techniką, o ateityje - ir kitus daiktus!

KODĖL PASITIKĖTI NAMOPI REITINGU?

Mes detaliai analizuojame kiekvieno modelio savybes, funkcijas ir galimybes, jas įvertiname ir pateikiame galutinį rezultatą – nepriklausomą NAMOPI reitingą.

Daiktui suteiktas NAMOPI reitingas –  tai bendras gaminio techninių, technologinių savybių ir funkcionalumo įvertinimas. Kuo reitingas didesnis, tuo daiktas yra pažangesnis ir patogesnis naudojimui.

Maksimalus įmanomas vertinimas daiktui yra 100 NAMOPI reitingo taškų.

NAMOPI reitingas yra nepriklausomas nuo gamintojų ar pardavėjų pageidavimų. Reitingas sudarytas tik iš objektyvių daikto kokybės parametrų. Kiekviena daiktų kategorija turi atskirus kokybės parametrus. Kaina, spalva ir gamintojo šalis reitingui  įtakos neturi.

Vieną kartą per dieną tikriname technikos pardavėjų kainas ir pateikiame naujausias.

KĄ REIŠKIA NAMOPI?

NAMOPI – tai tarmiškas lietuvių kalbos žodis, reiškiantis judėjimą į namus, namų link.

STRAIPSNIAI

Kaip išsirinkti indaplovę?

Kaip buitiniai prietaisai gali padėti kovoti su koronavirusu

TOP reitingo sąrašas jūsų el. pašte

Palyginti