Kaip buitiniai prietaisai gali padėti kovoti su koronavirusu

Kai kurie namų buitiniai prietaisai gali būti rimti pagalbininkai kovoje su koronovirusu ir kitais virusias bei bakterijomis.

Higieninio skalbimo funkcija skalbimo mašinose

Naudojant higienino skalbimo funkciją kartu su tinkama skalbimo priemone, balikliu ir peroksidu, gali sunaikinti virusus. Skalbinių džiovinimas džiovyklėje naudojant karšto džiovinimo programą 45 minutes taip pat gali būti efektyvi viruso naikinimo priemonė.

Antibakterinio (higieninio) plovimo programa indaplovėse

Indaplovės, turinčios tinkamai sertifikuotą antibakterinio plovimo programą gali sunaikinti daugumą virusų. Higieninio plovimo programa paskutinio skalavimo metu pasiekia 150°C temperatūrą, kuri turi sunaikinti 99.9999% visų bakterijų. Jei turite tokią indaplovę, ja galite dezinfekuoti indus, puodus, kai kuriuos vaikų žaislus ir kitus drėgmės ir karščio nebijančius daiktus.

Oro valytuvai

Oro valytuvai taip pat gali padėti kovoti su virusais, bet jokiu būdu nepakeis patalpų valymo ar dezinfekavimo. Kai kurie oro valytuvai turi ultravioletinės šviesos funkciją, kuri gali naikinti mikrobus, bet jų efektyvumas labai priklauso nuo modelio, gali būti labai įvairus. Kai kurių oro valytuvų gamintojai skelbia, kad šie prietaisai gali sugauti virusus, bakterijas ir alergenus, bet dažniausiai tai nereiškia, kad jie tuos mikrobus ir virusus sunaikina.

Garo valytuvai

Garo valytuvai gali būti efektyvi priemonė valant ir dezinfekuojant namų ūkio daiktus. Garas gali sunaikinti 99.9% dulkių erkučių, mikrobų ir bakterijų, įskaitant tokius pavojingus mikrobus kaip salmonelės, stafilokokas ar E.coli.

Kokie buitiniai prietaisai turi higieninio valymo funkcijas?

Jei ketinate įsigyti naują indaplovę ar skalbimo mašiną, turinčias higieninę funkciją, pasinaudokite namopi.lt galimybėmis. Išsirinkti indaplovę su antibakterinio (higieninio) skalbimo funkcija, galite čia:
https://namopi.lt/lt/indaploves?f[]=field_dw_o2_washing_programmes:699.

Išsirinkti skalbimo mašiną su higieninio skalbimo programa, galite čia:
https://namopi.lt/lt/skalbimo-masinos?f[]=field_wm_o1_washing_programmes:4316

Kaip apsisaugoti nuo koronaviruso, sužinokite čia:
https://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

TOP reitingo sąrašas jūsų el. pašte

Palyginti