Dažniausiai užduodami klausimai

Ar šiuo metu esantis prekių kategorijų sąrašas yra galutinis?

Dabartinės prekių kategorijos — tik pradžia. Nuosekliai pildysime kategorijas naujomis, kad vartotojai turėtų pasirinkimą iš pilno buities prekių sąrašo.

Kas yra Namopi reitingas ir kaip jis apskaičiuojamas?

Kiekviena prekių kategorija turi tam tikrą įmanomų funkcijų sąrašą. Atskiros prekės toje kategorijoje dažniausiai turi tik dalį iš visų įmanomų savybių ir funkcijų. Savybės skirstomos į grupes. Kiekvienai savybei pagal jos svarbą priskiriamas tam tikras reitingo taškų skaičius (1, 2, 3, 4 ir pan.). Visų savybių taškų suma, ją normalizavus, ir sudaro galutinį Namopi reitingą. Tad, kuo daugiau (ir naudingesnių) funkcijų ir galimybių turi prekė, tuo reitingas aukštesnis. Maksimalus reitingas — 100.

Reitingo suteikimo sistema automatizuota, tad nėra galimybės reitingą dirbtinai didinti. Todėl Namopi reitingas yra objektyvus.

Vienintelis galimas Namopi bendradarbiavimo būdas su gamintojais ar pardavėjais yra informacijos apie prekes ar jų funkcijas gavimas. Namopi reitingas yra mūsų išskirtinumas ir mūsų "know-how". Reitingo suteikimo sistema visada liks automatizuota, garantuojanti objektyvumą.

Ką reiškia „Namopi“?

Namopi – lietuviškas žodis, reiškiantis namų link. Į namus visada norisi atsinešti tik tai, kas geriausia. Naudokitės Namopi.lt ir buitinės technikos pasirinkimas taps paprastas!

Kuo šis portalas skiriasi nuo kainų palyginimo portalų?

Siūlome daug daugiau pasirinkimo kriterijų negu tik kaina, tad esame išsamesni negu kainų palyginimo portalai — mes reitinguojame prekes, parduodamas e-parduotuvėse, lyginame jų funkcijas ir kainas. Namopi.lt patogiai integruoja pirkimo gidą, filtrą, prekių palyginimą, kainų palyginimą ir objektyvų prekių reitingavimą, tad vartotojui lengva išsirinkti, lyginant prekės kainą su jos balu (o ne rinktis tik pagal kainą)

Vienintelis kainų palyginimo portalų pranašumas — didesnis prekių kategorijų pasirinkimas. Bet tai laikina. Nors įvedant naują kategoriją, atliekame didelį kiekį kruopštaus analitinio darbo, kategorijų sąrašas pastoviai pildomas naujomis.

Kodėl vartotojai turėtų naudotis Namopi.lt rinkdamiesi buitinę techniką?

Kol kas renkantis buitinę techniką vartotojai iki šiol turėjo kelis pasirinkimus:

  • Skaityti apžvalgas ir testus internete. Bet tai užima galybę laiko;
  • Remtis draugų ar šeimos patarimais. Tik šie patarimai gali savo ruožtu būti įtakoti kitų neobjektyvių faktorių, taip pat, gali būti skirtingi poreikiai (studentas arba daugiavaikė šeima) ir finansiniai pajėgumai;
  • Pirkti mėgstamoje e-parduotuvėje. Bet ši parduotuvė gali neturėti viso reikiamo asortimento, o gal kaina daug didesnė negu kitose e-parduotuvėse. Taip pat gali būti nepakankamai išsamios prekių filtravimo ir pasirinkimo galimybės;
  • Klausti konsultantų fizinėje parduotuvėje nuomonės. Gali būti, kad konsultantai labiau rekomenduoja tas prekes, už kurių pardavimą gauna didesnius komisinius. Todėl tokia rekomendacija gali būti neobjektyvi;
  • Naudotis kainų palyginimo portalais. Šiuose portaluose prekes galima lyginti tik pagal kainą, o Namopi.lt suteikia daug daugiau pasirinkimo galimybių, o taip pat ir pasirinkimą pagal kainą.

Tad siūlome renkantis buitinę techniką naudotis Namopi.lt. Kurdami sistemą, visų pirma galvojome apie vartotoją - kad būtų patogu, aišku ir paprasta. Sistema prieinama visur — pritaikyta ir stacionariems, ir mobiliems įrenginiams.
Naudojame unikalią savo duomenų bazę, taip užtikriname duomenų patikimumą ir išvengiame dubliavimo. Taip pat, nebus erzinančių situacijų, pavyzdžiui „nulinių“ filtro rezultatų ar siūloma modelių, kuriais neprekiauja mūsų svetainėje dirbančios e-parduotuvės.
Tai — Lietuvoje kurtas, pritaikytas Lietuvos rinkai ir vartotojui, draugiškas, labai kruopščiai apgalvotas produktas.

TOP reitingo sąrašas jūsų el. pašte

Palyginti